Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
Współpraca

Księgarnia internetowa Tolle.pl
Pomoc Duchowa
Twoja Praga
Facebook
Msze święte w intencji osób poszukujących małżonka
Msza Św. z intencją o dobrego męża/żonę
18.12.2016 godz: 17:00
Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, , Toruń
Ogłosił: Agata
Opis:
Spotkanie zapoznawczo - integracyjne po Mszy św. w Domku DA  DA czyli Domek Akademicki mieści się na placu Kościoła Akademickiego Sw. Ducha. Najlepiej po Mszy sw. ,wyjść prawym bocznym wyjściem i już jesteś bracie/siostro przy Domku :)) Jak trafić http://torun.jezuici.pl/jak-trafic/. To inf., dla nowych osób. UWAGA !!! w kolejnym roku 2017 ZAMIANA godz. MSZY SW. toz.,będzie o 10.30 i spotkanie zapoznawcze. Na obecną chwilę w tej samej sali (ale może ulec zmianie , wówczas będę pisała pod daną datą i inf. na każdym spotkaniu). Zapraszam serdecznie.

Uwagi:
Integracja tym razem będzie z lekka zmianą, ponieważ jest to spotkanie opłatkowe. kto może niech coś przyniesie, W salce jestem już od 16.30 przed Mszą św.,by przygotować stół . Poproszę o pomoc i wsparcie :)) ręce do pomocy przydadzą się :))

Dajmy Panu Bogu i sobie nawzajem szanse!


7 tajemnic Eucharystii 7 tajemnic Eucharystii
Vinny Flynn
Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób... » zobacz więcej
Waszym zdaniem
2016-12-23 10:00 Agata napisał:
Wszystkim błogosławionych Świąt życzę. Agata
2016-12-04 21:35 Agata napisał:
Jeśli ktoś będzie miał coś na stół wigilijny to zapraszam o 16.30 do Domku Akademickiego by już zostawić na stole (ew. pokroić wcześnie o ile będzie to ciasto)by stół był już przygotowany w pełni przed Eucharystią ok. . Ja będę od 16.30 do 16.50 w DA. Do zobaczenie:))
2016-11-17 22:14 Agata napisał:
Kochani , spotkanie po Mszy św. max. traw do 21.00 , a później kto jeszcze nie ma dosyć .....rozmowy to idziemy do kawiarenki na 1,5 godz. To informacja dla tych co żyją z zegarkiem w ręku.:))