Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
Współpraca

Księgarnia internetowa Tolle.pl
Pomoc Duchowa
Twoja Praga
Facebook
Msze święte w intencji osób poszukujących małżonka
Msza Św. z intencją oraz spotkanie
08.01.2017 godz: 10:30
Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, , Toruń
Ogłosił: Agata
Opis:
Spotkanie zapoznawceo po Mszy św. w Domku DA . Tak, tak dobrze widzicie zmiana godziny Mszy sw. w 2017r. będzie o 10.30 by było więcej czasu na integracje. DA czyli Domek Akademicki mieści się na placu Kościoła Akademickiego Sw. Ducha. Najlepiej po Mszy sw. ,wyjść prawym bocznym wyjściem i już jesteś bracie/siostro przy Domku :)) Jak trafić http://torun.jezuici.pl/jak-trafic/. To inf., dla nowych osób.

Uwagi:
W styczniu mija nasza 3-cia rocznica spotkań po Mszy Sw. Super ,że są małżeństwa,pary, narzeczeni... Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Na spotkanie zaproszone są osoby wolnego stanu, toz. nie mają przeszkód do zawarcia związku małżeńskiego w Kościele Katolickim.

Dajmy Panu Bogu i sobie nawzajem szanse!


7 tajemnic Eucharystii 7 tajemnic Eucharystii
Vinny Flynn
Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób... » zobacz więcej
Waszym zdaniem
2017-01-03 21:52 Maciek napisał:
Polecam gorąco wszystkim którzy szukają gdzieś swojej zabłąkanej drugiej połówki :) Być może jest bliżej niż myślicie a na dodatek ważne są dla was te same wartości takiej jak rodzina, wiara życie w czystości etc To wszystko może sprawić że patrząc w tą samą stronę będziecie lepiej się rozumieć a może nawet docelowo decydując się na zawarcie związku małżeńskiego żyć w zgodzie i wychowywać dzieci zgodnie z nauką kościoła :) Może warto dopomóc szczęściu i zrobić ten pierwszy jakże mały życiowy krok ?? Zapraszam w imieniu Agaty :)
2017-01-01 20:11 Agata napisał:
Na spotkanie NIE przynosimy jedzenia., ponieważ rozprasza słuchanie drugiego człowieka. Kawa, herbata jest na miejscu .Po spotkaniu kto zechce wyskoczymy na pizze, pierogi lub coś dobrego.:))Do zobaczenia.
2016-12-18 23:23 Agata napisał:
Kochani pamiętajcie o zabraniu ze sobą pytań, tematów , które omówimy na spotkaniu. Do zobaczenia w następnym roku::)). Wielka radość w mym sercu po spotkaniu opłatkowym. Jesteście cudowni, wielkie Bóg zapłać za wszystko ; za pomoc, obecność i słowo. Same fakty , które człowiek doświadcza są doświadczeniem obecności Boga w człowieku. Do zobaczenia już 8 stycznia :))