Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Współpraca

Księgarnia internetowa Tolle.pl
Pomoc Duchowa
Twoja Praga
Facebook
Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka.

Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi.

Z myślą o wszystkich pragnących i szukających powstała ta strona. Istnieje ona od maja 2009 roku. W obecnej formie została uruchomiona w kwietniu 2011 r. Umożliwi ona lepszą nawigację w serwisie, zaawansowane wyszukiwanie i wiele innych możliwości.

Oddając w Wasze ręce nową stronę mamy nadzieję, iż coraz więcej z Was będzie odnajdywać drugą połówkę. Życzymy Wam owocnych relacji.


Kasia i Tomek
redakcja - www.dla-samotnych.pl
Serwis tworzony w diecezji Warszawsko-Praskiej
Waszym zdaniem
2018-01-26 07:32 Agnieszka napisał:
Niewiem do czego może być wykorzystane takie zdjęcie, po prostu gdy kogoś poznasz, zgadacie się spodoba ci się wiek tej osoby nawet na kilka dni możesz pokazać zdjęcie a potem je usunąc z profila. Niektórzy to robią niewiarygodny problem. Bo uważają że może nie warto siebie pokazywać?? Albo że ktoś może rozpoznać?? i co z tego ze jedna czy dwie osoby rozpoznają - to powód do dumy że chcesz kogoś poznać do stałego związku - a nie tylko na niby że jest się desperatem i ciągle chodzić samemu po świecie... Wtedy takie znajomości są czysto internetowe i kogo zainteresują. ja bym nie chciała pisać z kimś kogo nie zobaczę choćby z tego względu że właśnie z wyglądu też dużo można odczytać! Jakbym chciała z kimś takim pogadać to weszłabym na czat, tam zawsze jest pełno, całe mnóstwo ludzi którzy chcą pogadać , tylko porozmawiać, na luzie. tutaj raczej wchodzą tylko osoby zdecydowane że chcą jednak poznać kogoś nowego!
2017-11-18 21:07 Wojciech napisał:
Czy odbywają się msze o dobrego małżonka lub spotkania dla samotnych w okolicach Katowic?
Witaj, Msze w tej intencji są odprawiane w kaplicy p.w. św. Barbary przy Silesia City Center w Katowicach http://kaplica.silesiacitycenter.com.pl/ ,poza tym polecam Grupę 33 www.grupa33.pl .
2016-10-26 13:52 Alicja napisał:
Czy odbywają się msze o dobrego małżonka lub spotkania dla samotnych w okolicach Katowic?
2016-05-01 10:25 Przemek napisał:
Kto chętny do róży różańcowej?
2016-04-20 22:11 Krysia napisał:
Raczej tu wszyscy są wierzący także wiemy (lub powinniśmy wiedzieć) że Bóg czuwa nad każdym w każde sytuacji, a szczególnie jak się do Niego zwracamy w wszystkich sprawach, także tych wirtualnych spotkań. Owszem trzeba być otwartym i roztropnym, ale myślę że jak są dwie partie które w dojrzały sposób podchodzą do tego po coś konkretnego się ułoży z Wolą Bożą.
2016-04-06 10:19 Marysia napisał:
Jest tu taj wiele poszukujących, spragnionych piękna i miłości - pośród nich ja. I dziękuję za tę stronę. Internet to ważna rzecz, ale warto też szukać w realu i czasami warto się upewnić, że małżeństwo to droga dla mnie. Ja "po tych rekolekcjach już wiedziałam..." - zachęcam dziewczyny - szczególnie w wieku 30+ na rekolekcje dla singieleke o pięknych sercach do lat 40, które chcą się upewnić, że to czego szukają jest właśnie wola Bożą. Zapraszam, bo bardzo mało jest takich propozycji dla "dojrzałych": http://poinformuj.opoka.org.pl/rekolekcje/9632.1,Cala_piekna_jestes_Duchowe_SPA_dla_dziewczat_kobiet_w_Niepokalanowie_6_8_maj.html
2016-02-27 13:42 Alicja napisał:
Tutaj na prawdę można kogoś poznać? Bo jak dotychczas, rzadkością jest otrzymanie odpowiedzi na wiadomość. Myślałam, że na tego typu stronie spotkam wartościową osobę, ale coraz bardziej tracę nadzieję.
2016-02-08 21:38 gosia napisał:
witam, polecam youtubowe rekolekcje" jednym słowem " O. Szustaka z Langusty na Palmie , właśnie się zaczynają od środy. https://www.youtube.com/watch?v=L36-JM3SAQc Pozdrawiam
2016-02-08 14:54 Jacek napisał:
Fajnie jak by była prywatna galeria :) Można by było dodać swoje prywatne zdjęcie i pokazać je wybranym przez siebie osobom. Może warto byłoby zwrócić się w tej sprawie do moderatora? Przepraszam, wkradł mi się błąd, miałem na myśli właściciela strony. Pozdrawiam wszystkich.
2016-02-07 15:27 Jacek napisał:
Fajnie jak by była prywatna galeria :) Można by było dodać swoje prywatne zdjęcie i pokazać je wybranym przez siebie osobom. Może warto byłoby zwrócić się w tej sprawie do moderatora?
2016-02-07 14:14 Wiktoria napisał:
Nie szukam "znajomości" wirtualnych. Wolę spotkania i rozmowy realne. Nie martwi mnie też łatka "samotna" jestem samotna to czego mam się wstydzić? Bardzo chętnie napiszę o sobie więcej jeśli ktoś będzie chciał mnie bliżej poznać :) Pozdrawiam.
2016-02-07 13:01 piotr napisał:
Fajnie jak by była prywatna galeria :) Można by było dodać swoje prywatne zdjęcie i pokazać je wybranym przez siebie osobom.
2016-02-07 12:55 Marta napisał:
Witajcie. Dołączę do dyskusji. Popieram zdanie Darka, kilka fotek i koniecznie pisać coś o sobie, aby było jak zacząć dyskusję. Ale jest wielu użytkowników duchów, którzy zakładają profile tylko po to, aby zobaczyć z kim można poklikać. Przecież jesteśmy na portalu katolickim, dlaczego boimy się pisać o sobie, pokazywać innym swój wizerunek? Brak wiary czy inny powód?
To cały czas "świat wirtualny" nie chciałabym by mój wizerunek był w jakimś stopniu wykorzystany. Jako osoba pracująca z ludźmi bardzo chronię swoją prywatność także na portalach społecznościowych. Uważam, że wygląd zewnętrzny nie jest koniecznym warunkiem by poznać kogoś wartościowego. Pozdrawiam,
Popieram to, co napisała Wiktoria. Poza tym uważam, że na takim początkowym etapie poznawania, naprawdę da się bez fotek. Pozdrowienia.
2016-02-07 12:50 Darek napisał:
To cały czas "świat wirtualny" nie chciałabym by mój wizerunek był w jakimś stopniu wykorzystany. Jako osoba pracująca z ludźmi bardzo chronię swoją prywatność także na portalach społecznościowych. Uważam, że wygląd zewnętrzny nie jest koniecznym warunkiem by poznać kogoś wartościowego. Pozdrawiam,
Internet jest już tak popularny że tego typu profili jest wiele Ten portal nie jest portalem jak onet czy inne gdzie zaglądają tysiące ludzi by Cie mógł ktoś rozpoznać. Na fb jest wiele osób które znam z realu i tam nie widzą problemu by wstawić swoje zdjęcia, no chyba że ktoś się obawia skojarzenia swojej osoby z portalem gdzie w nazwie jest słowo "samotnych". Jeżeli szukasz jedynie wirtualnego pisania z kimś to pewnie zdjęcie tak jak napisałaś jest zbędne. pozdrawiam
2016-02-07 12:27 Jacek napisał:
Do Wiktorii. Zwracam honor. Masz swoją rację, nawet tutaj musimy być incognito. A wartościowych ludzi można poznać i przez internet. Ja lepiej czuję się pisząc niż w realu, łatwiej dobierać słowa. Z drugiej strony trochę to smutne, że musimy poznawać innych w ten sposób. Dziwią mnie tylko ci, którzy zakładają konta i nic nie piszą o sobie.
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |