Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
ReklamaZagadki
Modlitwy
Twoja Praga

Modlitwa do Rity

Msze święte w intencji osób poszukujących małżonka
Msza Św. z intencją oraz spotkanie
24.06.2018 godz: 10:30
Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, , Toruń
Ogłosił: Agata
Opis:
Spotkanie po Mszy Sw. tak jak zawsze w Domku Akademickim przy Kościele, czyli wejście od ul. Piekary 24 . Integracja nasza :)) trwa max. do godziny miłosierdzia ,czyli 15:00  w salce. Natomiast kto zechce brać udział w dalszej konwersacji w kawiarni na mieście ( temat ustalony już został do dyskusji) to rezerwujcie sobie czas do późnej pory , bo jest nad czym podyskutować. Do zobaczenia :)

Uwagi:
Na spotkanie zapraszamy osoby wolnego stanu, które nie mają przeszkód do zawarcia związku małżeńskiego w Kościele Katolickim.

Dajmy Panu Bogu i sobie nawzajem szanse!


7 tajemnic Eucharystii 7 tajemnic Eucharystii
Vinny Flynn
Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób... » zobacz więcej
Waszym zdaniem
2018-06-09 22:33 Agata napisał:
Kochani , a w Toruniu kolejna już para narzeczonych chce się podzielić swoim świadectwem na spotkaniu po Mszy św., a nawet mężczyzna , który znalazł inne powołanie, jako kapłan, ale dopiero jak ukończy seminarium (troszkę jeszcze poczekamy na Jego świadectwo). Pan Bóg błogosławi tym co idą Jego ścieżkami . Zapraszam wszystkich zainteresowanych „Powołanych do małżeństwa „ albo innego stanu jak Bóg poprowadzi. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim którzy Go szukają, ponieważ wtedy znajdą swoją drogę w życiu. Amen. Pozdrawiam serdecznie.