Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
ReklamaZagadki
Modlitwy
Twoja Praga

Modlitwa do Rity

Msze święte w intencji osób poszukujących małżonka
Msza św. i spotkanie integracyjne
13.02.2022 godz: 10:00
Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, Toruń
Ogłosił: Agata
Opis:
Zapraszam na Msze sw. i spotkania integracyjne raz w miesiącu. Spotkanie zaraz po Mszy sw. dotyczy osób, które nie mają przeszkód do zawarcia związku małżeńskiego w Kościele Katolickim. Zbiórka w Domku Akademickim, który jest na placu Kościoła.

Uwagi:
Brak uwag.

Dajmy Panu Bogu i sobie nawzajem szanse!


7 tajemnic Eucharystii 7 tajemnic Eucharystii
Vinny Flynn
Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób... » zobacz więcej
Waszym zdaniem
2022-04-20 21:48 Matti napisał:
Szukam swojej drugiej połówki. Ja przyjaźnie nastawiony do życia. Otwarta głowa, wolne serce. Bez bagażu doświadczeń. W życiu cenię stabilizację, ambicje i poczucie własnej wartości. Zależy mi na budowaniu stałej realizacji (cel: małżeństwo, gromadka dzieci) opartych na wzajemnej wierności, miłości, szczerości, lojalności, zaufaniu i opiece.
2022-02-08 11:10 Agata napisał:
Z Bożą pomocą szukamy swojej połówki. ...
2022-02-08 11:08 Agata napisał:
Kto szuka ten znajdzie. Zaufaj Duchowi Świętemu i daj się poprowadzić …Opis naszych spotkań w krótkim zarysie, w poprzednich terminach , można przeczytać.:)
2022-02-01 16:22 Agata napisał:
Cudownie ,że są osoby, które pragną też szczęścia innych . Świadectwa, które słyszymy , par ,w okresie poznawania siebie nawzajem , w narzeczeństwie czy już jako małżonkowie, są tego przykładem. Tak jak przed wakacjami były świadectwa, tak i obecnie mogliśmy słyszeć kolejne świadectwo małżonków. Pozdrawiam wszystkich serdecznie na tym portalu i wiele błogosławieństwa w poszukiwaniu tej jedynej miłości. :)