Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
ReklamaZagadki
Modlitwy
Twoja Praga

Modlitwa do Rity

Msze święte w intencji osób poszukujących małżonka
Msza św. z intencją o męża/żonę i spotkanie otwarte
14.01.2024 godz: 12:00
Kościół Św Ducha ul. Piekary 24, Toruń
Ogłosił: Agata
Opis:
Szczęść Boże wszystkim odwiedzającym ten profil .W roku 2024 lekka zmiana .Msza Sw z naszą intencją będzie o godz. 12.00 ( a nie o 10.00) Po Mszy, oczywiście spotkanie w Domku DA , dla osób wolnego stanu, które nie mają przeszkód do zawarcia związku małżeńskiego w Kościele Katolickim. Zapraszam .

Uwagi:
Zapraszam wszystkich niesparowanych jak również osoby w parach w początkowym etapie rozeznania swojego powołania. Pomagajmy sobie nawzajem , czerpiąc z darmowej Miłości Bożej w postaci drugiego człowieka. Dla tego też takie spotkanie jest poprzedzone Eucharystią , by łaska Boża mogła objawić się w każdym z nas obecnym na spotkaniu. Do zobaczenia w Toruniu 14 stycznia lub w kolejnych terminach .

Dajmy Panu Bogu i sobie nawzajem szanse!


7 tajemnic Eucharystii 7 tajemnic Eucharystii
Vinny Flynn
Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób... » zobacz więcej
Waszym zdaniem
2024-01-13 23:58 Agata napisał:
Na spotkaniach naszych, w grupie; „Powołani do małżeństwa „ NIE ODBYWAJĄ się szybkie randki , nasze spotkania nie mają nic z tego typu spotkaniami powiązania. To tak informacja dla przypomnienia dla nowo zalogowanych.