Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
WspółpracaKsięgarnia internetowa Tolle.pl
Pomoc Duchowa
Twoja PragaFacebook
Msze święte w intencji osób poszukujących małżonka
Msza Św. z intencją oraz spotkanie
21.05.2017 godz: 10:30
Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, , Toruń
Ogłosił: Agata
Opis:
Na spotkanie zapraszamy osoby wolnego stanu, które nie mają przeszkód do zawarcia związku małżeńskiego w Kościele Katolickim.

Uwagi:
Spotkanie po Mszy Sw. tak jak za wsze w Domku Akademickim przy Kościele, czyli wejście od ul. Piekary 24 . Rezerwacja czasu minimum do godziny miłosierdzia ,czyli 15:00 .

Dajmy Panu Bogu i sobie nawzajem szanse!


7 tajemnic Eucharystii 7 tajemnic Eucharystii
Vinny Flynn
Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób... » zobacz więcej
Waszym zdaniem
2017-05-06 21:40 Agata napisał:
Kochani , delikatna UWAGA , spotykamy się po Mszy Sw., by poznać się, usłyszeć,.... powiedzieć swoje imię ,itd...... ale zwracam UWAGĘ ,że te spotkania nie są spotkaniami BIZNESOWYMI by rozwijać swoją działalność ,...Jeśli wybierasz się na nie to z myślą JEDNĄ - poznać przyszłego współmałżonka lub rozeznać czy moim powołaniem jest małżeństwo?/.To tak inf. na marginesie. Do zobaczenia kochani.