Modlitwa do Rity

Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
WspółpracaKsięgarnia internetowa Tolle.pl
Modlitwy
Twoja Praga
Msze święte w intencji osób poszukujących małżonka
Msza Św. z intencją oraz spotkanie
11.06.2017 godz: 10:30
Kościół Akademicki Pw. Św. Ducha ul. Piekary 24, , Toruń
Ogłosił: Agata
Opis:
Na spotkanie zapraszamy osoby wolnego stanu, które nie mają przeszkód do zawarcia związku małżeńskiego w Kościele Katolickim. Kameralne spotkania oczywiście odbywają się tak jak w minionych latach z małą zmianą, Otóż na tego typu spotkanie w plenerze przychodzą osoby , które już poznały się na spotkaniu w Domku Akademickim co zaoszczędzi czasu na tłumaczenie przebiegu spotkania. A czas data i godz. to tak jak ustalamy po każdym głównym spotkaniu w salce. A więc kochani zapraszam na Mszę Sw. Itd......, kto szuka to znajdzie.... swojego współmałżonka .

Uwagi:
W okresie wakacyjnym też będzie Msza sw. i spotkanie :)) Zalogowałam się na tej stronie bo wydawała mi się, stroną dla chrześcijan ale czy tak jest obecnie ? Może ktoś odp., na forum kto to jest Singiel ? Lub na czym polegają Speed Dating i kto to zapoczątkował i na czym one tak naprawdę polegają, i z jakich książek czerpane są pytania pod czas, nazwijmy, dobrej zabawy speed datingu! , przecież tu nie chodzi o znalezienie współmałżonka !!!!! Ludzie chrześcijanie !!!, bo tylko do tych się zwracam , czytajcie to co jest drobnym drukiem napisane, a nie dużymi literami oraz regulamin, bo jak go zrozumiesz to wiesz na co się piszesz.

Dajmy Panu Bogu i sobie nawzajem szanse!


7 tajemnic Eucharystii 7 tajemnic Eucharystii
Vinny Flynn
Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób... » zobacz więcej
Waszym zdaniem
2017-11-16 17:38 Katarzyna napisał:
oj bardzo dużo Pani Agato ma moja propozycja z tym portalem po pierwsze ja nie mogę do siebie na mszę św. od razu wszystkich zaprosić w intencji osób szukających męża/żony po drugie u mnie wszyscy proponują różaniec z tańcem nawet widziałam na youtube przyjęcie u księdza z tańcem tzw. Belgijką tańczących w celibacie po trzecie jestem panną bezdzietną katoliczką i też szukam kawalera bezdzietnego katolika a z tego co mi wiadomo w Toruniu jest radio i tv katolicka dostępna w Polsce po czwarte nie wiem czy wszystkie moje pomysły szczególnie te imieninowe połączone z andrzejami są zgodne z wiarą bo u mnie to czerpią panowie pomysły z wiary muzułmańskiej i innej mi nieznanej dlatego tutaj napisałam żeby panie które szukają mężów wiedziały jaki mamy temat na priv z panami którzy tak naprawdę to nie wiem czy mówią prawdę że są wolni...
2017-11-09 23:00 Agata napisał:
Hhhhmmm, przepraszam , że zapytam a co ma wspólnego Msza Sw. I spotkanie w Toruniu z Pani tańcami ??????????, Post został chyba dodany pod niewłaściwy adres …... :)) Pozdrawiam.
2017-10-26 18:44 Katarzyna napisał:
hmm... to już także koniec wakacji dla studentów... z uwagi na to że miałam propozycje do tańca w miejscu publicznym to żeby nikt mnie znowu nie porywał z domu mogę zatańczyć z samotnym bezdzietnym kawalerem twista z piosenką lets twist again w moją imieninową sobotę przy kamerze z jednym partnerem... tylko że w piątek odmówiłabym znowu różaniec o dobrego rzymskokatolickiego męża a w niedziele poszła na zwykłą msze św.
2017-09-10 04:25 Katarzyna napisał:
hmm... to już po wakacjach dla dzieci a z urlopami to nie wiem czy się u wszystkich pokończyły... no to czytam dalej co się dzieje na ogólnodostępnych stronach i tak się zastanawiam za co by to komu podziękować... u mnie w parafii dziękowali prezydentowi i pracodawcom za okazaną pomoc finansową a ja nie mam za co poprostu podziękować "przedstawicielom miasta" i "amerykańskim finance"... myślę i myślę i nic nie wymyśliłam na ten temat... miłej niedzieli
2017-08-04 15:01 Katarzyna napisał:
Dziękuję za pozdrowienia i życzę odwiedzającym mój profil udanego urlopu czyli dobrych wakacji...
2017-07-08 15:40 Agata napisał:
Oczywiście pani Katarzyno, Pan Bóg dał wolną wolę każdemu człowiekowi. Ja osobiście korzystam z tej wolności każdego dnia , czyli Eucharystii codziennej oraz pięknego daru jakim jest Ciała i Krwi Chrystusa. Pozdrawiam serdecznie Panią i wszystkich na tym portalu. Błogosławionych wakacji.
2017-07-03 15:26 Katarzyna napisał:
oj pani Agato z tego co mi wiadomo z mojej książeczki to jest napisane "przynajmniej raz w roku spowiadać się i w czasie wielkanocnym przyjmować komunię św. " w tym roku byłam już u spowiedzi i komunii a czas wielkanocny się skończył zatem nie mam obowiązku do końca roku spowiadać się ale to nie znaczy że żyję w jakimś ciężkim grzechu. zrobiłam 2 lata temu bardzo szczegółowy rachunek sumienia dla dorosłych u siebie a potem w Krakowie. nie mam nic na sumieniu a za kogoś nie mogę się wyspowiadać nawet jeśli wiem że grzeszy.
2017-06-30 18:30 Agata napisał:
Pani Kasiu przykro mi czytać te słowa, które zamieściła pani w komentarzu, cyt. ja w tym roku nie planuję przystąpić już do "komuni" . Na spotkaniach czy osobnych konferencjach często poruszamy temat czystość przed małżeńska i jej wielkie znaczenie dla rozwoju przyszłych współmałżonków itd. … Zachęcał do zakupu bardzo małej ,ale jak bardzo treściwej w treść książeczki Spowiedź przedślubna ks. Marka Ferra. Warto rozeznać swoje powołanie .
2017-06-16 07:02 Katarzyna napisał:
ja w tym roku nie planuję przystąpić już do "komuni" a "owoce" z tego co widać u mnie w rodzinie to nie wszyscy chcą "spożywać". co do " niedzieli karmelitańskiej" i urodzinowego mojego poniedziałku to nadal wszystko bez zmian tylko że już znam godzinę wyjścia z domu mojego do kościoła ale nie wiem jeszcze jakie będą prace na terenie parafii po wizycie za tydzień biskupa diecezjalnego...
2017-06-15 18:40 Agata napisał:
Bez uczestnictwa w Eucharystii, która zawsze poprzedza nasze spotkanie jest bezowocne . Kto szuka współmałżonka razem z Jezusem Chrystusem jednoczy się razem w tej samej intencji na Mszy Sw., to znajduje. Są tego owoce w naszej grupie. Zapraszam .
2017-06-15 06:12 Katarzyna napisał:
ja przeczytałam co napisała Pani Agata 2017.06.09 w opisie i w uwagach i nie wiem o co chodzi. myślę, że jeśli jest msza św. w kościele za osoby szukające męża albo żony to chyba wszyscy uczestnicy modlą się o to aby się ich udało znaleźć. Jeśli nie ma się wiary że się znajdzie to jaki jest sens spotkania w takiej grupie. uważam że jeśli osoba nie modli się o to samo co grupa to może już komuś coś przyrzekła, obiecała a tutaj szuka "taniej rrozrywki" . ja tam u siebie też pomodlę się o dobrego katolickiego męża dla siebie tylko jeszcze nie wiem o której godzinie w poniedziałek u mnie w kaplicy. mi akurat nie przeszkadza jeśli ktoś chce jakąś działalność otworzyć i dużo pyta o pracę i pieniądze bardziej wrażliwa jestem jak myśli że to są randki i czeka na flirt. jestem tu dlatego bo nie szukam flirtów ani przygód ale tego dobrego katolickiego męża ze swojej wiary.
2017-06-09 17:41 Agata napisał:
Kochani przypomina, (by nikt nie miał później zdziwionej miny, że nie dostał informacji lub ,że nie była napisana na tej stronce ) termin kameralnego spotkania lub kilku spotkań na mieście będzie podany 11 czerwca po Eucharystii na naszym spotkaniu zapoznawczym w Domku Akademickim. Kolejne spotkanie w Kościele jest ,aż 23 lipca , a więc jak będzie pogoda to kameralnych też będzie więcej :))) Pozdrawiam Wszystkich tych co przyjdą i tych co byli, z Panem Bogiem
2017-05-26 14:40 Agata napisał:
Tak , tak kameralne przed 11 czerwca aktualne.