Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
ReklamaZagadki
Modlitwy
Twoja Praga

Modlitwa do Rity

Modlitwy dla osób samotnych, poszukujących małżonka
Modlitwy do św. Józefa

Święty Józefie,
dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż
(nie ożeniłem się).

Święty Józefie,
Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną),
pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie,
spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona),
który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie,
doprowadź do zerwania każdej znajomości,
która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie,
obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie,
obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku
przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie,
obiecuję innym mówić,
że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.
Amen!

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy
Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem
i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go
aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny,
otocz tego człowieka przeznaczonego przez
Boga dla mnie Swoją opieką.

Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny,
niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem,
dobrym ojcem i dobrą głową rodziny, którą
założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie,
dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną,
niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką,
dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj
dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa.
Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom,
był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś
Ty Św. Józefie.
Amen.
Waszym zdaniem
2015-12-05 09:04 Ilona napisał:
Mozliwe, ze mnie kochal, bo duzo dla mnie zrobil, ale kosztem mojej godnosci i reputacji. Czuje sie tak jakby ktos przybil mnie do ziemi i nie moge sie podniesc. Wpadlam w glebokie przygnebienie. Do p. Andrzeja lat 36 z Wołomina, ktory mnie zostawił: Moze wreszcie moja osoba nauczy Pana szacunku do kobiet i nie uzywania ich dla celow seksualnych. A teraz do wszystkich blogowiczow: tak naprawde jestem Iwona i mam 27 lat, a czuje sie na 32. Nie lubie swojego imienia, stad pojawila sie Ilona,bo brzmi delikatniej. Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem. Iwona
2015-12-02 18:24 Przemek napisał:
Ja nie widzę tutaj żadnej burzy. Po prostu jest to dla mnie spojrzenie oczami, takimi jakimi miało się styczność z 2 osobą. Nie każdy facet jest, jak to było nazwane - "seksoholikiem" no i nie każda kobieta jest "nimfomanką". Zgodzę się z tym co napisała Agnieszka, wiele, mimo wszystko zależy też od wychowania i otoczenia, wpajanych wartości, szacunku dla własnego ciała, dla drugiej osoby, spokój w dzieciństwie, ale znam też niestety przypadki co mimo takiego zachowania dzieci i tak robią co chcą. Kto częściej zdradza ? Nikt tobie nie odpowie na to, ponieważ wiele osób po prostu zakryje prawdę, dlaczego ? wstyd ? wina ? lub po co takie badanie ? Wydaje mi się, że porównanie małżeństw z innego okresu czasu jest po prostu złe trafne, lata 70 to nie czasy współczesne. No i wśród mężczyzn (tych realnie szukających 2 połowy) twierdzi że znaleźć dobrą kobietę w dzisiejszych czasach też nie jest łatwo, a z tym się zgodzę. Pozdrawiam.
2015-12-02 15:47 Agnieszka napisał:
Widzę,że rozpętała się burza...Są zdrady i na to nie mamy wpływu,ale możemy modlić się o świętość małżeństw... Juz od małego trzeba uczyć dzieci szacunku do swojego ciała i innych. Dzieci biorą przykład z rodziców. Nie wszyscy mężczyzni są seksoholikami i patrzą przez pryzmat cielesności.Jeżeli się szuka osoby,z którą chce się spędzić całe życie, to trzeba szukać nie tylko osoby wierzącej,ale również praktykujacej. Czasami Pan Bóg ma inne dla nas plany niż malzenstwo...czasami chcemy iść drogą na skróty,a ona się jeszcze wydłuża. Zaufajmy Górze, On ma dla nas najlepszy plan:-), wie co jest nam potrzebne w danym momencie życia. Często nie rozumiemy tego co się dzieje dookoła nas. Z perspektywy czasu wszystko układa się w logiczną całość.Dajmy się Jemu poprowadzić. Zanurzmy naszą samotność,wszystkie smutki w Krwi Jezusa. Spróbujcie Nowenny Pompejanskiej- działa cuda:-). Polecam
2015-12-01 12:48 Kamil napisał:
Maciej - Nie, to nie o to chodzi. Bóg nie daje miłości i nie odbiera. Znaczy daje ale nie miłość innej osoby albo do innej osoby tylko swoją boską, bezwarunkową miłość. I to od nas ludzi zależy co z tą miłością zrobimy i kogo ją obdarzymy. Skoro nie wyszło tzn. że wy oboje nie włożyliście należytego wysiłku aby to przetrwało a może po prostu za bardzo sie różniliście. Bóg niczego Ci nie zabrał. Wiem że to nie to co chciałeś usłyszeć, sam tak czułem/czuję, ale to prawda. Polecam przesłuchać sobie serię "Ballady i romanse" o.Szustaka. Pozdrawiam!
2015-11-30 16:41 ania napisał:
krzysztof jestes niedojrzały- kobiety zdradzają ale napewno nie tyle z nich co facetów , słyszałeś kiedys o cudzołóstwie ? po pierwsze mezczyzni zonaci czesto chodza na prostytutki o czym zona nie wie i nigdy sie nie dowie po drugie sa też seksholicy co jest choroba i uzaleznieniem mezczyzn ktorzy powinni chodzic na terapie i leczyc sie z tego...nie wiem o jakich kobietach mówisz które spotykaja sie z wieloma mężczyznami chyba lekkich obyczajów... z reguły normalna dziewczyna ma jednego chłopaka i czeka i czeka 5 ,10 lat az sie ożeni i nie moze sie doczekać. wiele mężczyzn ha ha ha JA NIE MAM NAWET JEDNEGO :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2015-11-30 16:34 ania napisał:
krzysztof nie ma glupich pytań - sa tylko mega mega głupie odpowiedzi...kto pyta nie bładzi kto nie pyta ten nie wie pyta sie żeby wiedzieć ja słucham starszych madrzejszych i bardziej doswiadczonych od siebie, moi rodzice pobrali sie jak mieli po 19 lat , jak ktos ma 30 to jest jakies 10-15 lat starszy niz oni gdy sie pobierali a jakos sa udanym i szczęśliwym małżństwem od 36 lat.. a co ja mam sie im facetom oświadczac, jak sie nie ożenił tzn że nie chciał to świadczy o człowieku...to tylko on może mi sie oświadczyc i ożenic sie ze mna a nie ja z nim kto chce żeni sie z nich - kto sie nie żeni to nie żenił sie bo nie chciał tyle..
2015-11-30 08:54 Maciej napisał:
Czy możecie mi powiedzieć czemu tak jest że modlimy się do Sw, Rity z prośbą o poznanie kogoś wartościowego i ogólnie, a jak już poznajemy daną osobę i coś zaczynamy do niej czuć bóg wtedy ją nam zabiera. Czy to nie chodzi o to by ta osoba była wskazana przez samego Boga ?
2015-11-25 10:54 Przemek napisał:
Z Krzysztofem i Agatą się zgadzam 100 procentowo.
statystycznie to męska płeć unika zobowiązań i zdradza częściej a nie kobiety
- mogę wiedzieć gdzie to jest napisane "statystycznie" ? Jakiś raport lub ankietę, ale z tego roku, np: "cbos" ?. 2 sprawa - prawdę mówiąc żadna ankieta, lub badanie nie da tobie odpowiedzi na to pytanie, ponieważ forma, no i próba ankietowa może okazać się źle trafna,źle sformułowana, czyli ogólnie mało dokładna.
co myślicie o facetach którzy przekroczyli 30 rok życia a nie są jeszcze żonaci? przecież on prawdopodobnie miał już kilka stałych dziewczyn - stałych związków o ile nie więcej i z żadną sie nie ozenił ? z każdą nie wyszło?
- Odpowie tobie na to osoba 31 letnia. Według słów piosenki, na luzie: "O nie, nie możesz wiedzieć więcej niż ja choć sam o sobie niewiele wiem Mam jeszcze kilka zalet i wad, 7 tajemnic Wiem, że o mężczyznach wiele jest prawd, a tyle samo mitów i kłamstw i bywa, że raz na jakiś czas brak nam zasięgu" :) Nie analizuj mężczyzn w taki sposób, ponieważ każdy jest inny. Pozdrawiam...
2015-11-24 20:47 Agata napisał:
Aniu, ci mężczyźni po prostu długo studiowali. To jedyne wytłumaczenie. Czy to prawda? Dajcie znać jak jest inaczej!! Pozdrawiam wszystkich prawdziwych mężczyzn tych, co jeszcze studiują i już prawie zahaczają o 3-ci wiek i tych, co zaczynają studia w poszukiwaniu współmałżonka :))) .
2015-11-24 00:26 Krzysztof napisał:
Co to za pytanie!? Podobnie można byłoby tak powiedzieć o kobietach, już nawet po 28 roku życia. Nie wiadomo z jaką liczbą mężczyzn ta kobieta się spotykała i czy nie jest osobą, z którą po prostu nie da się dłużej wytrzymać ;) Jest wiele czynników, dla których mężczyzna w wieku 30+ jest nadal samotny i zawsze warto poznać człowieka bliżej, żeby ocenić czy to jest ktoś z kim można i warto budować trwałą relację. Wydaje mi się, że nie do końca też prawdą jest, że mężczyźni zdradzają częściej. Moim zdaniem jest mit. Podświadomie każdy z nas szuka dla siebie jak najbardziej atrakcyjnego partnera. Kwestia tylko czy oboje postrzegają siebie nawzajem jako jednostki na podobnym poziomie atracyjności szeroko rozumianej - zewnętrznej, intelektualnej itd.
2015-11-22 22:59 ania napisał:
co myślicie o facetach którzy przekroczyli 30 rok życia a nie są jeszcze żonaci? przecież on prawdopodobnie miał już kilka stałych dziewczyn - stałych związków o ile nie więcej i z żadną sie nie ozenił ? z każdą nie wyszło? jak tak to dlaczego mu z każdą nie wyszło? i czy to przypadkiem nie z jego winy? no bo ogromna ilość facetów nie jest tak naprawde sama oni sobie szukaja dziewczyn ale nie żon maja zawsze tam kogoś ale nie żone- czy nie sądzicie że sa to typy którzy unikają zobowiązań? i nie mówicie mi że uogólniam - wiem że nie można generalizować jestem naprawde bardzo mądra kazdego człowieka traktuje indywidualnie bo każdy jest inny..tylko że to faceci moga sie z nami ożenic i oświadczyć a nie my im - i ktoś kto pisze że kobiety są takie same jak mężczyni to sam nie wie co mówi - statystycznie to męska płeć unika zobowiązań i zdradza częściej a nie kobiety...z reguły wiekszosc młodych kobiet juz dawno chciałaby miec dzieci i byc mężatka , a mężczyn którzy nigdy sie nie ożenili i nie podjeli zobowiazan rodzinnych jest bardzo wielu..
2015-09-30 21:15 Paweł napisał:
Czy można odmawiać kilka nowenn w ciągu tego samego dnia pod rząd ?
2015-08-15 13:57 Paweł napisał:
Czy wszystko co nam się przydarza w życiu ma jakąś swoją końcową drogę?
2015-07-07 19:07 Paweł napisał:
Czy ktoś z was modli się może do Świętej Rity ?
2015-07-04 16:29 Stanisław napisał:
Łączę w sercu dwie modlitwy. Pierwsza to słowo Jezusa "PRAGNĘ" (J.19,28). Drugą są słowa modlitwy św. Jana Pawła II- "Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej Ziemi! Amen"
  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | . . . . | 14 |