Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
Współpraca

Księgarnia internetowa Tolle.pl
Pomoc Duchowa
Twoja Praga
Facebook
Zapraszamy na wspólne spotkania
Zakochaj się w Lublinie
13.07.2018 godz: 21:15
, Lublin
Ogłosił: Renata
Opis:
Weekend w Lublinie dla Singli: 13.07 - spacer ścieżkami przyrodniczymi Poleskiego Parku Narodowego, plażowanie, siatkówka plażowa, kąpiel w jednym z jezior na Pojezierzu Łęczyńsko - Włodawskim, 14.07 - zwiedzanie Lublina: Stare Miasto, Zamek i Kaplica Trójcy Świętej, wycieczka po podziemiach browaru z degustacją, Wieczorem Msza Św. o Miłość i modlitwa przy relikwiach Św. Walentego, pokaz multimedialny na placu Litewskim, 15.07 - Msza św. w Archikatedrze, wejście na Wieżę Trynitarską, wyjazd nad Zalew Zemborzycki - do wyboru do koloru: kajaki, rowery wodne, gry, spacer, plaża. Można dołączyć na jeden, dwa dni - w zależności od możliwości :)
Uwagi:
Koszty to: dojazd, noclegi (hostel/ hotel), bilety do muzeów i inne, wyżywienie. Zainteresowanych proszę o wiadomość. Renata (16215)


Odejdź od komputera, wyjdź z zacisza domowego
i spotkaj się z drugim człowiekiem...
Waszym zdaniem