Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
WspółpracaKsięgarnia internetowa Tolle.pl
Pomoc Duchowa
Twoja PragaFacebook
Zapraszamy na wspólne spotkania
BIESZCZADY - wyprawa we wrześniu 2018 r.
06.09.2018 godz: 21:00
, Wetlina
Ogłosił: Renata
Opis:
Witam wszystkich Pasjonatów Gór, proponuję wspólny wrześniowy wypad w Bieszczady, ktoś chętny? Może taki przedłużony weekend - przyjazd w czwartek wieczorem a wyjazd w niedzielę po południu, w terminie 06-09.09.2018? Jeśli ktoś jest zainteresowany - ZAPRASZAM Trasy do ustalenia - Połoniny, Tarnica, Bukowe Berdo mi się marzy... Znam sprawdzone miejsce wypadowe - Schronisko pod Wysoką Połoniną w Wetlinie: czysto, ciepło, schludnie, z gustem i klimatem. Wyśmienita domowa kuchnia - możliwość zakupu na miejscu śniadania i obiadu oraz dostępny aneks kuchenny do użytku turystów (lodówka, czajnik, naczynia, itp). Miejsce na ognisko i boisko. Kącik gier planszowych i książek na niepogodę, nawet gitara ;) Gospodarze pozytywnie nakręceni na góry, serdeczni i gościnni - wysuszą buty, sprawdzą prognozę pogody, poczęstują nalewką :D Dostępne zarezerwowane pokoje: 5 osobowy (dla kobiet?) i przechodni 6 osobowy (dla mężczyzn?). Nocleg 30 zł/doba (w cenie pościel). Chętnych proszę o wiadomość na priv.
Uwagi:
Są jeszcze dwa wolne miejsca dla chłopaków na pełny pobyt - nie czekajcie do ostatniej chwili ;) Dziewczyny zapisuję już na listę rezerwową.


Odejdź od komputera, wyjdź z zacisza domowego
i spotkaj się z drugim człowiekiem...
Waszym zdaniem