Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
ReklamaZagadki
Modlitwy
Twoja Praga

Modlitwa do Rity

Alicja i Janusz
Witajcie kochani,

Jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu za dar małżeństwa ,że dał nam poznać się przez taki wspaniały portal jakim jest Adonai.

Nasza  znajomość rozpoczęła się 21.X.2011. Janusz wysłał do mnie pierwszą wiadomość  19.X.2011 , ja tę wiadomość przeczytałam 21.X.2011 i tak się zaczęło … Pierwszy raz spotkaliśmy się 4.XI.2011 Było to cudowne spotkanie tych pierwszych chwil i wspólnych kolejnych randek nie zapomnimy.

To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Trudno mi było uwierzyć po poprzednim nieudanym związku. ,że kogoś wartościowego  poznam przez Internet. Próbowałam od 2008,pomimo to modliłam się za namową siostry o dobrego męża i  jesienią w najmniej spodziewanym momencie  poznałam Janusza. Janusz po niedługiej znajomości ze mną stwierdził ,że jest pewien ,że jestem tą właściwą wybranką, wymodloną przez niego przez lata Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Kochani naprawdę warto być cierpliwym i modlitwa to podstawa!

Janusz oświadczył mi się przy obiedzie w dzień Matki Boskiej Fatimskiej 13.08.2012.

Chwała Panu za dar małżeństwa , którym jesteśmy od  16.08.2014 za to ze uczy nas kochać i ze codziennie możemy się ta miłością obdarzać.

Nie wyobrażamy już sobie życia bez siebie.

Dziękujemy redakcji za  tak wspaniały portal za treści , które przekazujecie, za to ze dzięki waszej pracy mogliśmy się poznać.

Życzymy Wam wszystkim znalezienia tej prawdziwej i czystej miłości.                                                                                                                          Alicja i Janusz
Waszym zdaniem
2015-01-05 20:14 Ania napisał:
Chwała Panu! Miło jest czytać świadectwa że sie udało:) mam nadzieje i pokładam ufność w Panu ze i mi sie uda:) Gratuluje i dużo miłości i ufności dla waszego związku życzę:) Pozdrawiam
2014-10-11 21:13 Grzegorz napisał:
Może są leworęczni ;)
2014-10-09 21:31 Agata napisał:
Gratulacje!:) Dużo miłości i szczęścia na wspólnej drodze.Pozdrawiam serdecznie:) Agata
2014-10-07 15:16 ania napisał:
:) ...dużo szczęscia i miłości dla Was :)
2014-10-07 10:30 Agata napisał:
Super, nowe świadectwo, które daje nadzieję dla pozostałych. Na pewno wielu zadaje sobie pytanie, dla czego mają obrączki na lewym ręku.