Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Reklama



Zagadki
Modlitwy
Twoja Praga

Modlitwa do Rity

Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka.

Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi.

Z myślą o wszystkich pragnących i szukających powstała ta strona. Istnieje ona od maja 2009 roku. W obecnej formie została uruchomiona w kwietniu 2011 r. Umożliwi ona lepszą nawigację w serwisie, zaawansowane wyszukiwanie i wiele innych możliwości.

Oddając w Wasze ręce nową stronę mamy nadzieję, iż coraz więcej z Was będzie odnajdywać drugą połówkę. Życzymy Wam owocnych relacji.


Kasia i Tomek
redakcja - www.dla-samotnych.pl
Serwis tworzony w diecezji Warszawsko-Praskiej
Waszym zdaniem
2016-01-12 14:29 piotr napisał:
Fajna by była opcja która jest na innym portalu randkowym. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak ona, on wygląda? Dodaj zdjęcie do swojego profilu. Ja w takiej sytuacji z miłą chęcią bym dodał swoje zdjęcie.
2016-01-10 13:36 Jan napisał:
Myślę, że byłby to dobry pomysł, bo ktoś do kogoś napisze odpowiedzi się nie doczeka i bedzie sobie robił nadzieję...
2016-01-09 18:32 Wiktoria napisał:
Sama nie zamieszczam zdjęć bo można je łatwo skopiować i manipulować....przesyłać dalej...pamiętajmy, ze jest to wirtualny świat nie to samo co w realu. Warto poznać kogoś osobiście a internet jest tylko pierwszym małym kroczkiem ku temu! Zapraszam do kontaktu wszystkich mieszkających w Trójmieście :) Pozdrawiam
2016-01-09 13:39 Grzegorz napisał:
Może wypadało by tu zrobić jakiś "remanent" i pousuwać nieaktualne profile...taka luźna sugestia, by nie pisać do osób których tu już dawno nie ma.pzd.
2015-12-05 00:23 Mateusz napisał:
Jak mozna tutaj poznac kogos skoro nikt nie odpisuje ? Napisalem do wielu osob i zadnego odzewu.
2015-11-11 13:33 Grzegorz napisał:
a osób które nie zamieściły zdjęcia to już wogole nie rozumiem ......
Pozwolę sobie zauważyć, że Pani sama zamieściła zdjęcie główne, które nie jest Pani osobistą fotografią. Poza tym, zakładając, że typowy użytkownik tego portalu szuka kogoś na całe życie, najważniejsze jest to, co dana osoba napisała o sobie, bo sam wygląd niekoniecznie świadczy o charakterze (oczywiście nie twierdzę, że jest nieistotny, ale uroda z wiekiem przecież przemija).
2015-11-07 15:19 ania napisał:
jak można tu kogoś poznać skoro nikt nie odpisuje ? ani sam pierwszy nie pisze? widocznie im nie zależy na spotkaniu kogokolwiek wiec po co tu są? a osób które nie zamieściły zdjęcia to już wogole nie rozumiem ......
2015-11-06 22:46 Tomek napisał:
Na wstepie witamy Panie Pawle, sa specjalistyczne poradnie gdzie mozna zasiegnac rady psychologa lub specjalisty i uporac sie z wiekszoscia problemow. We are sorry for any inconvenience and appreciate your patience we our best to improve our service ;)
2015-11-06 20:38 Pawel Robak napisał:
Moze i ta strona pomaga w znalezieniu drugiej polowki ale nie mi bo nie mam z kim o swoich sprawach problemach popisac i brakuje tu jeszcze jednej dosć istotnej żeczy tzn czatu on line z mozliwoscią wyboru grup wiekowych i zainteresowań zeby bylo mozna kilkoma osobami poczatować
2015-11-06 12:31 Pawel Robak napisał:
Witam jestem tutaj nowym od bardzo dlugo szukam odpiwiedniej dziewczyny, kobiety z ktora moglbym spedzić wolny czas i szczerze porozmawiać moze ktos jest tutaj z powiatu bilgorajskiego lub powiatu janowskiego? Niestety nie mam prawa jazdy pozdrawiam i zapraszam do wspolnego zapiznawania się?
2015-11-04 20:44 Przemek napisał:
NO to w tym przypadku po prostu rani się tą 2 osobę. Ale niestety, bez wyjątku, dosyć często to się zdarza.
Oczywiście, że nie z wyboru. Nikt nie chce być samotnym do końca życia. Gorsze od samotności jest osamotnienie, gdy ma się obok człowieka, który nie wie, czym jest miłość. Lepiej być samotnym niż cierpieć z braku oparcia i przyjaźni z drugiej strony. Pozdrawiam.
2015-11-01 16:14 Joanna napisał:
Oczywiście, że nie z wyboru. Nikt nie chce być samotnym do końca życia. Gorsze od samotności jest osamotnienie, gdy ma się obok człowieka, który nie wie, czym jest miłość. Lepiej być samotnym niż cierpieć z braku oparcia i przyjaźni z drugiej strony. Pozdrawiam.
2015-10-12 20:22 Monika napisał:
,, To be, or not to be" Zapraszam na wieczór teatralny z ,,Hamletem" w dniu 21 X w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Pozdrawiam M.M.
2015-10-10 21:10 Przemek napisał:
Ja szukam juz dlugo i tracę juz nadzieję ,czy nie ma juz wartosciowych porządnych mężczyzn z moich okolic?!!!!
Są, nie trać wiary. A jak nie możesz znaleźć lub są zajęci, szukaj troszeczkę dalej. Pozdr...
2015-10-07 21:41 Grzegorz napisał:
Ja przypuszczam, że kobieta powinna starać się być wartościowa, porządna, itp., a szukanie pozostawić mężczyznom.
Ja szukam juz dlugo i tracę juz nadzieję ,czy nie ma juz wartosciowych porządnych mężczyzn z moich okolic?!!!!
  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |