Modlitwa do Rity

Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
WspółpracaKsięgarnia internetowa Tolle.pl
Modlitwy
Twoja Praga
Zapraszamy na wspólne spotkania
Autokarowa Pielgrzymka singli do kościołów Gdańska
21.06.2019 godz: 06:00
wyjazd z Pl.Bankowego, Warszawa
Ogłosił: BOGUSŁAWA
Opis:
W programie: -codzienna eucharystia -odwiedzenie kościołów: *Kolegiata (kościół klasztorny) w Kartuzach *Katedra w Oliwie(+koncert organowy) *Bazylika Katedralna pw Wniebowzięcia Najśw.Marii Panny w Gdańsku *Kościół Św.Katarzyny (najstarszy kościół w Gdańsku) *Kościół Św.Brygidy (z bursztynowym ołtarzem) -Westerplatte -Pomnik Poległych Stoczniowców 1970 -Hala BHP Stoczni Gdańskiej -2 pogodne wieczory -czas wolny na plaży w Sopocie -dla chętnych wycieczka statkiem po zatoce (dodatkowo płatna 30zł./osoba) Opieka duchowa ojca Jezuity oraz obsługa muzyczna gitarzystki.
Uwagi:
Pielgrzymka trwa 3 dni. Zaliczka przy zapisie 130 lub 160 zł. dla tych,którzy wybrali również wycieczkę statkiem po zatoce.


Odejdź od komputera, wyjdź z zacisza domowego
i spotkaj się z drugim człowiekiem...
Waszym zdaniem