Modlitwa do Rity

Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka. Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi. więcej
WspółpracaKsięgarnia internetowa Tolle.pl
Modlitwy
Twoja Praga
Zapraszamy na wspólne spotkania
Długi Weekend majowy w Bukowinie Tatrzańskiej
01.05.2019 godz: 06:15
Pensjonat, Bukowina Tatrzańska
Ogłosił: BOGUSŁAWA
Opis:
Celem wyjazdu jest: -integracja -wycieczki piesze po górach. Termin:1-5.05.br. Rano wyjazd z Warszawy o.godz.6.15 pociągiem. Miejsce:Bukowina Tatrzańska (pensjonat, który prowadzi małżeństwo-pan jest pracownikiem TOPRu i może nam zorganizować całodniową wycieczkę po górach-do uzgodnienia na miejscu) 400m.-odległość pensjonatu od przystanku autobusowego i Centrum Handlowego. 1km.-od Term Bukowińskich. Cena: 300 zł./osoba Zaliczka płatna przy zapisie: 100 zł./osoba (zapisy do 31.03.br, ponieważ musimy wpłacić pensjonatowi zaliczkę) Reszta płatna na miejscu: 200 zł./osoba W cenie: -noclegi w 2,3-osobowych pokojach (wszystkie z łazienkami oprócz jednego 3-osobowego) -śniadania i obiadokolacje w pensjonacie,w którym są noclegi -ubezpieczenie grupy -podręczny informator w formie elektronicznej (opis atrakcji w Zakopanem i okolicy) Dodatkowy koszt: -dojazd Warszawa-Zakopane i powrót (bilet na TLK ok.50zł.w jedną stronę+dla chętnych 60zł.za miejsce do leżenia lub przejazd IC bilet ok.100zł.) -dojazdy Zakopane-Bukowina i powrót -posiłki w porze obiadowej -Termy Bukowńskie (wstęp 28zł.+10zł. sauna) -wycieczka z TOPRowcem na Słowację (dodatkowa zrzutka umówiona na miejscu) W programie: -wycieczki szlakami górskimi -Termy Bukowińskie -wycieczka z TOPRowcem na Słowację -kolacja w formie grilla (do ustalenia na miejscu) Zapisy do wyczerpania miejsc lub do 31.03.br.
Uwagi:
Już brak wolnych miejsc. Zapisujemy na listę rezerwową lub zapraszamy na ponowny wyjazd do Bukowiny na tydzień w lipcu,który wkrótce ogłoszę.


Odejdź od komputera, wyjdź z zacisza domowego
i spotkaj się z drugim człowiekiem...
Waszym zdaniem