Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


ReklamaZagadki
Modlitwy
Twoja Praga

Modlitwa do Rity

Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka.

Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi.

Z myślą o wszystkich pragnących i szukających powstała ta strona. Istnieje ona od maja 2009 roku. W obecnej formie została uruchomiona w kwietniu 2011 r. Umożliwi ona lepszą nawigację w serwisie, zaawansowane wyszukiwanie i wiele innych możliwości.

Oddając w Wasze ręce nową stronę mamy nadzieję, iż coraz więcej z Was będzie odnajdywać drugą połówkę. Życzymy Wam owocnych relacji.


Kasia i Tomek
redakcja - www.dla-samotnych.pl
Serwis tworzony w diecezji Warszawsko-Praskiej
Waszym zdaniem
2021-11-16 22:38 Przemek napisał:
Witam po prostu z tego wynika że my ludzie po prostu nie doroslismy do prawdziwej milośći nie sięgamy do głębi swojego serca tylko się ratujemy takimi zachowaniami po prostu ze strachu że zostaniemy sami a później łapiemy się w sidła rezygnujemy z danej osoby stajemy się bardzo pozamykani w sobie podejżliwi i nie ufni po czym zostajemy sami i płaczemy wieczorami do poduchy brakuje nam miłości i to bardzo w tych czasach mieć żonę czy męża z prawdziwej miłości to brzydko mówią towar deficytowy jest to bardzo poważny problem społeczny o którym się wcale nie mówi ludzie zostają tak na prawdę sami z tym popadają w różne choroby psychiczne przez to coraz częściej prowadzi to do samobójstw (brak miłości nas zabija) mi chociaż nic prócz tego nie brakuje też odczuwam ten problem jest mi z tego powodu bardzo przykro że tak się dzieje serce mi się kraja jak mam z tym do czynienia na co dzień chociaż zupełnie te swoje życie inaczej sobie wyobrażałem jak nas z tego Bóg nie uratuje to myślę że my sobie rady z tym nie damy
2021-07-22 17:05 Beata napisał:
Mam pytanie, które nurtuje mnie od dłuższego czasu .Czy w dzisiejszych czasach -izmu - egoizmu, konsumpcjonizmu, indywidualizmu miłość łączy się tylko i wyłącznie z młodością czy też z innymi wartościami ??? Prowokuję dyskusję Beata
2019-07-06 23:18 Justyna napisał:
Tak, pewnie tak jak piszecie Panowie takich kobiet nastawionych na kasę jest wiele. Ale niestety wielu jest też mężczyzn zainteresowanych tylko rozrywką , tj seksem. Przykro to pisać ale takie mam doświadczenia i ja i moje znajome. Przyznam, że można się zniechęcić do szukania przez to (klasyka czyli np. proponowanie seksu na III randce;(
2018-06-17 03:04 Witold napisał:
Od kilku lat obserwuje ogromne nastawianie kobiet na sukces materialny i karierę zawodową. W prasie lub w internecie można przeczytać o nie jednej aferze obyczajowej z udziałem kobiet, które próbują za pomocą seksu zrobić karierę na uczelni lub w korporacji. Uważam, że nie da się zbudować relacji z osobą dla której wartości materialne są najważniejsze w życiu. W Polsce jest wielu wykształconych i uczciwych mężczyzn, którzy są sami, bo nie mają dużego mieszkania w dobrej lokalizacji i modnego nowoczesnego samochodu i kierowniczego wysoko płatnego stanowiska w korporacji. /To nie błąd stylistyczny zdania tylko koniunkcja logiczna 3 warunków./ Widziałem niedawno wykład dr Jacka Pulikowskiego, który stwierdził, że mężczyźni nie są w stanie spełnić wygórowanych oczekiwań kobiet związku. Pozostawiam to bez komentarza.
2018-05-23 09:59 Bartek napisał:
Też się z tym zgadzam zwiazek to nie wartości materialne ,bo to rzeczy nabyte. Kocha się za to jaki kto jest i akceptuję go. Buduje się na jakimś trwałym fundamencie jakim jest zaufanie, dialog , wspólne wartości. Obie strony budują relecje , wzbogacają się itp.
2018-04-27 19:51 Ania napisał:
Ania Całkowicie zgadzam się z Witkiem. Zarejestrowane Osoby na portalu katolickim nie koniecznie potwierdzają to swoim życiem i dotyczy to także mężczyzn. Szkoda :-)
2018-04-18 21:02 Krzysztof napisał:
Wiele kobiet określających się mianem katoliczkami nie może zbudować relacji z mężczyzną bo po prostu czekają na królewicza na białym rumaku z pokaźnym portfelem.Sam tego doświadczyłem.Niestety obecnie to jeden z głównych powodów,gdzie wartością jest roszczenie pienieżne i status.Przykre to,bo za rok lub dwa ktoś może być na rencie,zachorować i co wtedy.Jest już bocznym torze związku???Ludzię którzy tak myślą śmieszą mnie.
2018-03-31 03:10 Witold napisał:
Dziwi mnie, że kobieta po 30-stce nie chce lub nie potrafi zbudować zdrowej relacji z mężczyzną, bo wiecznie czeka na bogatego przystojnego zabawnego Sindbada. Może warto coś zrobić z tym myśleniem magiczno-życzeniowo-roszczeniowym wobec mężczyzn, których chce poznać. Nie mam znaczenia dla mnie co sobie myślicie o mnie. Uważam, że związku nie można zbudować tylko na wartościach materialnych. Od samego mówienia, że jestem katoliczką nic się nie zmieni, trzeba jeszcze żyć jak na katoliczkę przystoi...
2018-02-24 10:41 Marian napisał:
W chęci poznania kogoś na stałe nie wystarczy tylko opis osoby ale dla mnie osobiście ważne jest zdjęcie ponieważ widzę z kim rozmawiam, jeżeli szukam osoby uczciwej na stałe to po prostu źle się będę czuł przy kobiecie zbyt wysokiej(powyżej 176) z wyraźną nadwagą,przy czym chciałem tu w tym miejscu zaznaczyć że nie szukam sponsorki, gospodyni, pielęgniarki bo ja to wszystko mam w swojej osobie, ale dlaczego tak trudno spotkać osobę z którą bez żadnych emocji na luzie można porozmawiać przy kawie o wszystkim ale nie o wartościach majątkowych, ponieważ ten temat zawsze psuje relacje towarzyskie, co ja mam materialnego a czego ty nie masz, często podróżuję po naszym kraju szczególnie w lecie, bo mam dużo czasu ( nie muszę pracować przy dość dużej rencie) ale podróżuję w samotności ba dlatego że ciężko mi z kimś po ludzku rozmawiać, więc samotne kobiety siedźcie same i czekajcie na księcia, może się kiedyś trafi. Pozdrawiam wszystkich samotnych i życzę szczęścia. Marian z Lublina.
2018-01-26 07:32 Agnieszka napisał:
Niewiem do czego może być wykorzystane takie zdjęcie, po prostu gdy kogoś poznasz, zgadacie się spodoba ci się wiek tej osoby nawet na kilka dni możesz pokazać zdjęcie a potem je usunąc z profila. Niektórzy to robią niewiarygodny problem. Bo uważają że może nie warto siebie pokazywać?? Albo że ktoś może rozpoznać?? i co z tego ze jedna czy dwie osoby rozpoznają - to powód do dumy że chcesz kogoś poznać do stałego związku - a nie tylko na niby że jest się desperatem i ciągle chodzić samemu po świecie... Wtedy takie znajomości są czysto internetowe i kogo zainteresują. ja bym nie chciała pisać z kimś kogo nie zobaczę choćby z tego względu że właśnie z wyglądu też dużo można odczytać! Jakbym chciała z kimś takim pogadać to weszłabym na czat, tam zawsze jest pełno, całe mnóstwo ludzi którzy chcą pogadać , tylko porozmawiać, na luzie. tutaj raczej wchodzą tylko osoby zdecydowane że chcą jednak poznać kogoś nowego!
2017-11-18 21:07 Wojciech napisał:
Czy odbywają się msze o dobrego małżonka lub spotkania dla samotnych w okolicach Katowic?
Witaj, Msze w tej intencji są odprawiane w kaplicy p.w. św. Barbary przy Silesia City Center w Katowicach http://kaplica.silesiacitycenter.com.pl/ ,poza tym polecam Grupę 33 www.grupa33.pl .
2016-10-26 13:52 Alicja napisał:
Czy odbywają się msze o dobrego małżonka lub spotkania dla samotnych w okolicach Katowic?
2016-05-01 10:25 Przemek napisał:
Kto chętny do róży różańcowej?
2016-04-20 22:11 Krysia napisał:
Raczej tu wszyscy są wierzący także wiemy (lub powinniśmy wiedzieć) że Bóg czuwa nad każdym w każde sytuacji, a szczególnie jak się do Niego zwracamy w wszystkich sprawach, także tych wirtualnych spotkań. Owszem trzeba być otwartym i roztropnym, ale myślę że jak są dwie partie które w dojrzały sposób podchodzą do tego po coś konkretnego się ułoży z Wolą Bożą.
2016-04-06 10:19 Marysia napisał:
Jest tu taj wiele poszukujących, spragnionych piękna i miłości - pośród nich ja. I dziękuję za tę stronę. Internet to ważna rzecz, ale warto też szukać w realu i czasami warto się upewnić, że małżeństwo to droga dla mnie. Ja "po tych rekolekcjach już wiedziałam..." - zachęcam dziewczyny - szczególnie w wieku 30+ na rekolekcje dla singieleke o pięknych sercach do lat 40, które chcą się upewnić, że to czego szukają jest właśnie wola Bożą. Zapraszam, bo bardzo mało jest takich propozycji dla "dojrzałych": http://poinformuj.opoka.org.pl/rekolekcje/9632.1,Cala_piekna_jestes_Duchowe_SPA_dla_dziewczat_kobiet_w_Niepokalanowie_6_8_maj.html
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |