Logowanie
E-mail:
Hasło:
Zacznij szukać teraz
Wiek od:
do:
Miejscowość:
Płeć:
     
Przejdź do szukania zaawansowanego
więcej kryteriów wyszukiwania


Współpraca

Księgarnia internetowa Tolle.pl
Pomoc Duchowa
Twoja Praga
Facebook
Kilka słów o nas
W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób samotnych nie z wyboru.

Swojego cierpienia często nie chcą okazywać na zewnątrz. Pytani o przyczyny swego stanu tłumaczą się pracą, nauką czy brakiem czasu, w głębi serca wiedząc, że to tylko wymówka.

Są już po trzydziestce, często dobrze wykształceni, mają pracę i stabilizację finansową. Jednak to czego pragną najbardziej - miłość - ciągle nie przychodzi.

Z myślą o wszystkich pragnących i szukających powstała ta strona. Istnieje ona od maja 2009 roku. W obecnej formie została uruchomiona w kwietniu 2011 r. Umożliwi ona lepszą nawigację w serwisie, zaawansowane wyszukiwanie i wiele innych możliwości.

Oddając w Wasze ręce nową stronę mamy nadzieję, iż coraz więcej z Was będzie odnajdywać drugą połówkę. Życzymy Wam owocnych relacji.


Kasia i Tomek
redakcja - www.dla-samotnych.pl
Serwis tworzony w diecezji Warszawsko-Praskiej
Waszym zdaniem
2018-03-31 03:10 Witold napisał:
Dziwi mnie, że kobieta po 30-stce nie chce lub nie potrafi zbudować zdrowej relacji z mężczyzną, bo wiecznie czeka na bogatego przystojnego zabawnego Sindbada. Może warto coś zrobić z tym myśleniem magiczno-życzeniowo-roszczeniowym wobec mężczyzn, których chce poznać. Nie mam znaczenia dla mnie co sobie myślicie o mnie. Uważam, że związku nie można zbudować tylko na wartościach materialnych. Od samego mówienia, że jestem katoliczką nic się nie zmieni, trzeba jeszcze żyć jak na katoliczkę przystoi...
2018-02-24 10:41 Marian napisał:
W chęci poznania kogoś na stałe nie wystarczy tylko opis osoby ale dla mnie osobiście ważne jest zdjęcie ponieważ widzę z kim rozmawiam, jeżeli szukam osoby uczciwej na stałe to po prostu źle się będę czuł przy kobiecie zbyt wysokiej(powyżej 176) z wyraźną nadwagą,przy czym chciałem tu w tym miejscu zaznaczyć że nie szukam sponsorki, gospodyni, pielęgniarki bo ja to wszystko mam w swojej osobie, ale dlaczego tak trudno spotkać osobę z którą bez żadnych emocji na luzie można porozmawiać przy kawie o wszystkim ale nie o wartościach majątkowych, ponieważ ten temat zawsze psuje relacje towarzyskie, co ja mam materialnego a czego ty nie masz, często podróżuję po naszym kraju szczególnie w lecie, bo mam dużo czasu ( nie muszę pracować przy dość dużej rencie) ale podróżuję w samotności ba dlatego że ciężko mi z kimś po ludzku rozmawiać, więc samotne kobiety siedźcie same i czekajcie na księcia, może się kiedyś trafi. Pozdrawiam wszystkich samotnych i życzę szczęścia. Marian z Lublina.
2018-01-26 07:32 Agnieszka napisał:
Niewiem do czego może być wykorzystane takie zdjęcie, po prostu gdy kogoś poznasz, zgadacie się spodoba ci się wiek tej osoby nawet na kilka dni możesz pokazać zdjęcie a potem je usunąc z profila. Niektórzy to robią niewiarygodny problem. Bo uważają że może nie warto siebie pokazywać?? Albo że ktoś może rozpoznać?? i co z tego ze jedna czy dwie osoby rozpoznają - to powód do dumy że chcesz kogoś poznać do stałego związku - a nie tylko na niby że jest się desperatem i ciągle chodzić samemu po świecie... Wtedy takie znajomości są czysto internetowe i kogo zainteresują. ja bym nie chciała pisać z kimś kogo nie zobaczę choćby z tego względu że właśnie z wyglądu też dużo można odczytać! Jakbym chciała z kimś takim pogadać to weszłabym na czat, tam zawsze jest pełno, całe mnóstwo ludzi którzy chcą pogadać , tylko porozmawiać, na luzie. tutaj raczej wchodzą tylko osoby zdecydowane że chcą jednak poznać kogoś nowego!
2017-11-18 21:07 Wojciech napisał:
Czy odbywają się msze o dobrego małżonka lub spotkania dla samotnych w okolicach Katowic?
Witaj, Msze w tej intencji są odprawiane w kaplicy p.w. św. Barbary przy Silesia City Center w Katowicach http://kaplica.silesiacitycenter.com.pl/ ,poza tym polecam Grupę 33 www.grupa33.pl .
2016-10-26 13:52 Alicja napisał:
Czy odbywają się msze o dobrego małżonka lub spotkania dla samotnych w okolicach Katowic?
2016-05-01 10:25 Przemek napisał:
Kto chętny do róży różańcowej?
2016-04-20 22:11 Krysia napisał:
Raczej tu wszyscy są wierzący także wiemy (lub powinniśmy wiedzieć) że Bóg czuwa nad każdym w każde sytuacji, a szczególnie jak się do Niego zwracamy w wszystkich sprawach, także tych wirtualnych spotkań. Owszem trzeba być otwartym i roztropnym, ale myślę że jak są dwie partie które w dojrzały sposób podchodzą do tego po coś konkretnego się ułoży z Wolą Bożą.
2016-04-06 10:19 Marysia napisał:
Jest tu taj wiele poszukujących, spragnionych piękna i miłości - pośród nich ja. I dziękuję za tę stronę. Internet to ważna rzecz, ale warto też szukać w realu i czasami warto się upewnić, że małżeństwo to droga dla mnie. Ja "po tych rekolekcjach już wiedziałam..." - zachęcam dziewczyny - szczególnie w wieku 30+ na rekolekcje dla singieleke o pięknych sercach do lat 40, które chcą się upewnić, że to czego szukają jest właśnie wola Bożą. Zapraszam, bo bardzo mało jest takich propozycji dla "dojrzałych": http://poinformuj.opoka.org.pl/rekolekcje/9632.1,Cala_piekna_jestes_Duchowe_SPA_dla_dziewczat_kobiet_w_Niepokalanowie_6_8_maj.html
2016-02-27 13:42 Alicja napisał:
Tutaj na prawdę można kogoś poznać? Bo jak dotychczas, rzadkością jest otrzymanie odpowiedzi na wiadomość. Myślałam, że na tego typu stronie spotkam wartościową osobę, ale coraz bardziej tracę nadzieję.
2016-02-08 21:38 gosia napisał:
witam, polecam youtubowe rekolekcje" jednym słowem " O. Szustaka z Langusty na Palmie , właśnie się zaczynają od środy. https://www.youtube.com/watch?v=L36-JM3SAQc Pozdrawiam
2016-02-08 14:54 Jacek napisał:
Fajnie jak by była prywatna galeria :) Można by było dodać swoje prywatne zdjęcie i pokazać je wybranym przez siebie osobom. Może warto byłoby zwrócić się w tej sprawie do moderatora? Przepraszam, wkradł mi się błąd, miałem na myśli właściciela strony. Pozdrawiam wszystkich.
2016-02-07 15:27 Jacek napisał:
Fajnie jak by była prywatna galeria :) Można by było dodać swoje prywatne zdjęcie i pokazać je wybranym przez siebie osobom. Może warto byłoby zwrócić się w tej sprawie do moderatora?
2016-02-07 14:14 Wiktoria napisał:
Nie szukam "znajomości" wirtualnych. Wolę spotkania i rozmowy realne. Nie martwi mnie też łatka "samotna" jestem samotna to czego mam się wstydzić? Bardzo chętnie napiszę o sobie więcej jeśli ktoś będzie chciał mnie bliżej poznać :) Pozdrawiam.
2016-02-07 13:01 piotr napisał:
Fajnie jak by była prywatna galeria :) Można by było dodać swoje prywatne zdjęcie i pokazać je wybranym przez siebie osobom.
2016-02-07 12:55 Marta napisał:
Witajcie. Dołączę do dyskusji. Popieram zdanie Darka, kilka fotek i koniecznie pisać coś o sobie, aby było jak zacząć dyskusję. Ale jest wielu użytkowników duchów, którzy zakładają profile tylko po to, aby zobaczyć z kim można poklikać. Przecież jesteśmy na portalu katolickim, dlaczego boimy się pisać o sobie, pokazywać innym swój wizerunek? Brak wiary czy inny powód?
To cały czas "świat wirtualny" nie chciałabym by mój wizerunek był w jakimś stopniu wykorzystany. Jako osoba pracująca z ludźmi bardzo chronię swoją prywatność także na portalach społecznościowych. Uważam, że wygląd zewnętrzny nie jest koniecznym warunkiem by poznać kogoś wartościowego. Pozdrawiam,
Popieram to, co napisała Wiktoria. Poza tym uważam, że na takim początkowym etapie poznawania, naprawdę da się bez fotek. Pozdrowienia.
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |